НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ
ДИСТАНЦІЙНОГО ТУРНІРУ «ШЕСЛОВО»

Подібні змагання не лише дають змогу юним учасникам і учасницям відкривати світ Шевченкового слова та демонструвати свої інтелектуальні здібності, а й об’єднують українців у щоденній незламності духу.

Вітаємо Фіщенко Ангеліну, ученицю 9-Б класу та її учителя ‒ Іщенко Валентину Петрівну з перемогою!

Шістнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

26-28 березня 2025 року відбулась Шістнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» .  Наш заклад освіти здобув  перемогу в тематичноій номінації  «Волонтерські проєкти закладів освіти: лідерство, відповідальність, рух до перемоги»

Зустріч з бойовими медиками 

В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому. 12.12.2024р. в Родниківському ліцеї імені Т.Г. Шевченка відбулась зустріч учнів 10-11-тих класів з бойовими медиками. Ліцеїсти взяли активну участь у навчанні, відпрацюванні базових навичок домедичної допомоги, найактивніші отримали невеличкі подарунки-заохочення. 

210 років з дня народження Тараса Шевченка

Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.
9 березня 2024 року Україна відзначала 210 років з дня народження Тараса Шевченка. Тож на початку березня в закладі освіти провели низку заходів з нагоди відзначення дня народження Великого Кобзаря. Під час заходів учні поринули у дивовижний світ творчості Тараса Шевченка, декламували його твори та роглянули найцікавіших фактів із життя поета та художника.

Всеукраїнський день бібліотек

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек.

В Родниківському ліцеї імені Т. Г. Шевченка напередодні свята протягом тижня до бібліотеки приходили знайомитися наймолодші ліцеїсти – учні 1-А, 1-Б та 1-В класів. Під час відвідин діти познайомилися з бібліотекою, літературою, правилами користування та поводження в бібліотеці. Маленькі непосиди досліджували кожен куточок і задавали купу питань. Від зустрічі всі залишились задоволені та натхненні на подальшу співпрацю.